Sık Sorulan Sorular

E-ticaret paketleri ile ilgili merak edilen soruların

cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

E ticaret sitesi kurulumu için herhangi bir ücret talep ediliyor mu?

Hiçbir paketimizde e ticaret sitesi kurulumu için ücretlendirme bulunmamaktadır. Dodo Creative Solutions    e ticaret paketleri, otomatik olarak kurulur ve kullanımınıza sunulur. Kurulum sürecinde de ücretsiz olarak teknik ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Dodo Creative Solutions e ticaret paketlerinin demo sürümünü inceleyebilir miyim?

E-ticaret paketlerinin demo sürümünü incelemek için  demo  talebi oluşturarak     mail adresinize iletilecek olan bilgilerle e ticaret paketlerimizin demo sürümünü incelemeye başlayabilirsiniz.

E ticaret paketimi daha sonra yükseltebilir miyim?

Paketler arası geçiş yapabilirsiniz. Paketler sayfasında yer alan hazır e-ticaret paketleri arasında yükseltme yapabilirsiniz. Verilerinizde veya sitenizde kayıp yaşamadan yeni paketinizin özelliklerini de   kullanabilirisiniz.

E ticaret satış gelirlerim üzerinden size ek bir ücret öder miyim?

Satış gelirleriniz üzerinden  herhangi bir ücret ödemezsiniz. Dodo Creative Solutions hiç bir satış gelirleri üzerinden herhangi bir komisyon yada ücret talebinde bulunmaz.

Kredi kartı ile ödeme alabilmek için sanal pos altyapısı paketlerde mevcut mudur?

Türkiye’de aktif olarak hizmet veren tüm banka sanal pos altyapıları sistemimiz tarafından desteklenmektedir. Ek olarak sistemimiz birçok ödeme sistemi ile de entegredir. iyzico, iPara, PayU, Hepsipay, ParamPos hesap bilgilerinizi sisteme tanımlayarak anında kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Başka bir e ticaret yazılımından veya ücretsiz e ticaret sitesi yazılımlarından verilerimi taşıyabilir miyim?

Mevcut bir e-ticaret siteniz varsa, buradaki verilerinizi, ürünlerinizi ve tasarımınızı dilerseniz Dodo Creative Solutions alt yapısı ile hazırlanan yeni   

 e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz.

Kurulum sürecinde bana yardımcı olacak mısınız?

Sadece site kurulum sürecinde değil, e-ticaret süreçlerinin tamamında  teknik destek ekibi yanınızda. Dilerseniz telefon desteği, dilerseniz destek sistemi üzerinden sizlere yardımcı oluruz.

Eticaret paketi yazılım güncellemelerinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor muyuz?

Kullanan e-ticaret siteleri, yeni özelliklere ve geliştirmelerden ücretsiz faydalanır. Kullandığınız süre zarfında çıkacak olan tüm versiyon sürümlerinden ücretsiz olarak faydalanırsınız. Versiyon güncellemeleri otomatik olarak yapılır.

E-ticaret sitesi fiyatları, alan adı, hosting ve SSL sertifikası gibi hizmetlerin ücretlerini de kapsıyor mu?

Tüm e   ticaret sitesi fiyatlarına hosting, alanadı ve SSL sertifikası dahildir. Ek ücret ödemezsiniz. Mevcut bir alan adınız varsa dilerseniz bu alan adı ile de e-ticaret sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Tüm Pazaryerleri Şimdi Tek Bir  Panelde.

Dodo  Creative Solutions ile   işinizi    E- ticarete   Taşıyın!

İletişim :

0850 532 52 28

Adres :

Zaferi Milli Mahallesi Sıtkı Çebi Sokak 38 / 5

  • Dodo Yazılım
  • Dodo Yazılım

BİZİ TAKİP EDİN

Dodo Yazılım | © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.