Ödeme Entegrasyonları

Kolay Ödeme Entegrasoynu

Tüm bankaların sanal posları ile Moka, Paytr, İyizico, İpara, Gpay, Payu, gibi birçok ödeme altyapısı ile e-ticaret sitenizde sorunsuz ödeme alabilir, güvenli ödeme yöntemleri ile satışlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz

E-ticaret sitelerinden yapacağınız satışlarınızı, kredi kartı veya banka kartıyla online olarak tahsil etmek istiyorsanız Sanal POS almanız gerekmektedir. Sanal pos bilgilerinizi panelde yer alan ilgili alanlara yazarak kullanıma başlayabilirsiniz. Siz ödemelerinizi almaya devam ederken Dodo yazılım güvenliğiniz için arka planda tüm bankalar ve ödeme sağlayıcı firmalar ile bağlantıları sağlıyor ve sürekli olarak sistemi güncel tutmaya devam ediyor.

ENTEGRE OLDUĞUMUZ BAZI SANAL POS FİRMALARI

BANKALAR

BANKALAR

- Akbank
- İşbank
- Finansbank
- Ziraat Bankası
- Garanti Bankası
- Yapı Kredi Bankası
- Vakıfbank
- İNG Bankası
- Türk ekonomi Bankası
- Halk Bankası
- Kuveyt Türk Bankası
- Denizbank
- Albaraka Türk Katılım Bankası

ÖDEME KURULUŞLARI

- Moka Pos
- İyizico Pos
- Paytr Pos
- Gpay Pos
- Payu Pos
- İpara Pos
- Türk Para Pos

Yukarıdaki banka ve ödeme kuruluşları ve birçok ödeme sistemi ile entegre çalışan Dodo yazılım ödeme alma konusunda tam aradığınız yazılım olacaktır, İhtiyaç duyabileceğiniz tüm ödeme kanallarının hepsi Dodo yazılım ile tek bir entegrasyonla mümkündür. Müşterileriniz kredi kartı ile tek çekim ve taksitli ödemenin yanı sıra, banka kartları ve ön ödemeli kartlar ile de ödemelerini tamamlayabilir ve siparişlerini sorunsuz yönetebilirsiniz.

Tüm Pazaryerleri Şimdi Tek Bir  Panelde.

Dodo  Creative Solutions ile   işinizi    E- ticarete   Taşıyın!

İletişim :

0850 532 52 28

Adres :

Zaferi Milli Mahallesi Sıtkı Çebi Sokak 38 / 5

  • Dodo Yazılım
  • Dodo Yazılım

BİZİ TAKİP EDİN

Dodo Yazılım | © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.