top of page

KARGO ENTEGRASYONLARI

Kargo Entegrasyonları İle İşletmenize Uygun Çözümler !!!

          Anlaşmalı Kargo şirket hesabınız ile Dodo E-Ticaret siteniz arasındaki kargo süreçlerini tam otomatik hale getirin. Kargo Entegrasyonu ile Dodo altyapısı kullanan e-ticaret sitenizdeki siparişleri tek tuşla kargolayın kargo işlemlerine daha az zaman ayırarak, manuel gönderimlerden kurtulup sıfır hata ile kargo gönderimi yapın, bu entegrasyon ile gerçekleştireceğiniz kargolama sayesinde, Dodo yada pazaryerlerinden aldığınız siparişlerin kargo girişleri otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

          Siparişin ardından otomatik olarak kargo şirketi sistemlerine kargo girişi yapılması sağlayabilir veya tek tuşla istediğiniz zaman siparişin kargo girişini gerçekleştirebilirsiniz gönderilerinizin barkodlarını tekli veya toplu olarak bastırabilirsiniz kargo hareketleri için SMS veya e-posta bildirimi tanımlayabilir, kargo hareketlerine göre tanımladığınız bildirimler gönderebilirsiniz, (Örn: Sipariş kargoya verildi veya Sipariş hazırlandı vb.) kargolarınızın takibini entegrasyon paneli üzerinden gerçekleştirebilirsiniz, kargo gönderim istatistiklerinizi görüntüleyebilir, günlük/aylık periyotlarda raporlar oluşturabilirsiniz, satışını gerçekleştirdiğiniz ürünler için kargo şablonu tasarlayabilirsiniz.

ENTEGRE OLDUĞUMUZ BAZI KARGO FİRMALARI

Aras Kargo Entegrasyonu.png
Hepsijet Kargo Entegrasyonu.png
Sürat Kargo Entegrasyonu.png
Ptt Kargo Entegrasyonu.png
Mng Kargo Entegrasyonu.png
Sendeo Kargo Entegrasyonu.png
Karpost Kargo Entegrasyonu.png
Kargoist Kargo Entegrasyonu.png
Dhl Kargo Entegrasyonu
Gelal Kargo Entegrasyonu.png
İnterline Kargo Entegrasyonu.png
By Express Kargo Entegrasyonu.png
Focus Kargo Entegrasyonu.png
Ucl Kargo Entegrasyonu.png
Ups Kargo Entegrasyonu.png
Hts Kargo Entegrasyonu.png
Nova Kargo Entegrasyonu.png
United Kargo Entegrasyonu.png

Hızlı Kargo Entegasyonu !!!

Günlük sorunsuz iş akışını sağlamak için kargo entegrasyonunuzun doğru çalışması önemlidir. Kargo entegrasyonunun yalnış olması durumunda boş yere saatler harcıyor olabilirsiniz. Uyarlanabilen kargo entegrasyonu planlama ile çalışanlarınızın zamanını ve enerjisini daha verimli yönetebilirsiniz.

KOŞULSUZ İADE GARANTİSİ
Dodo Yazılım ile işinizi E-ticarete Taşıyın! 

15. Yılımıza Özel Tüm Paketlerde Ek % 15 İNDİRİM

bottom of page